IMG_20210803_211714

Групове заняття

В групі до 8 дітей

 

Заняття триває 45 хв.

Два рази на тиждень

Англійська мова My little island

 

My little island новий захоплюючий курс англійської у «Смайлику»!

 

Пропонуємо цікавий і дуже захоплюючий курс Англійської мови для дітей 3-6 років та молодших школярів My little island, три рівні вивчення. Цей курс викладається за унікальною британською методикою. На уроках використовуються робочі зошити та підручники провідного світового видання Pearson Longman. Заняття проводяться повністю на англійській мові.

 

Невід’ємною частиною занять є яскраві малюнки та картки, веселі пісеньки та віршики, що дуже легко сприймаються та запам’ятовуються дітьми. Завдяки аудіо записам з вимовою від носіїв у дитини з раннього віку формуються правильні навички спілкування англійською мовою. Особливістю цього курсу є також практичні завдання та арт-проекти, під час виконання яких діти не тільки збільшують свій словниковий запас, а й розвивають дрібну моторику.

 

На кожному уроці дітям пропонуються активні та пізнавальні ігри, які допомагають в ігровій формі засвоювати основні поняття в контексті визначеної теми. Окрім цього, заняття також направлені на розвиток початкових навичок, необхідних для читання та писання в майбутньому.
Курс прекрасно насичений лексикою, яка ефективно пропрацьовується шляхом багаторазового повторення в піснях, чантах, іграх та захоплюючих історіях. Маленькі учні розпочинають спілкування англійською вже з перших занять завдяки підключенню базових граматичних структур,з допомогою яких діти опрацьовують та повторюють вивчений лексичний матеріал.
Велика увага приділяється розвитку правильної вимови.
Маленькі учні в захваті від комп’ютерних ігор, що містяться на диску pupils book
Заняття проводяться два рази на тиждень

ДИТЯЧИЙ КЛУБ СМАЙЛИК

м. Українка, вул. Соснова, 2-А,

вул. Будівельників, 11 оф. 6

тел.: 096-77-35-444, 095-47-35-444

Viber : 096-77-35-444

email: info@smaylik-club.com

              

НАПИШІТЬ НАМ