Mamm&babbu
Deti
Smaller
Deti-3

Правила відвідування

дитячого клубу раннього розвитку «Смайлик»

 

 

Основним завданням Дитячого Клубу є забезпечення гармонійного, всестороннього розвитку Ваших дітей, турбота і піклування про їх емоційне здоров’я при реалізації права педагога без стороннього втручання повноцінно проводити заняття для отримання найкращого результату, відповідно до обраної Дитячим Клубом методики.

Тому з метою уникнення будь-яких непорозумінь просимо Вас дотримуватися нижчевикладених правил:

 

 

1.  ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ ДИТЯЧОГО КЛУБУ «СМАЙЛИК»

Для початку занять в нашому Клубі необхідно записатися за телефоном: 096 77 35 444 або 095 47 35 444, або у адміністратора в Клубі.

Групи комплектуються за віком (+ / — кілька місяців), рівню підготовки, вимогам батьків.

Групові заняття проводяться відповідно до розкладу з урахуванням вікових та індивідуальних особливостей. Час індивідуальних консультацій і / або занять узгоджується з необхідним фахівцем.

Вид і час проведення занять можна дізнатися у адміністратора дитячого Клубу за телефоном: 096 77 35 444 або 095 47 35 444 або на сайті.

Адміністрація залишає за собою право замінювати фахівця, зазначеного в розкладі на час його хвороби або вимушеної відсутності, а так само вносити зміни в базовий розклад групових занять.

Дитячий Клуб надає приміщення для занять, предметно-розвиваюче середовище, включаючи навчальні посібники та спортивний інвентар. У вартість занять входять основні видаткові матеріали, необхідні для занять.

Матеріали для особистого користування свою дитину батьки набувають додатково.

Батьки або особи, що їх заміщають зобовязуються приводити на заняття здорову, чисту та охайну дитину. Батьки зобовязані надати Дитячому Клубу повну інформацію про стан здоров’я дитини, щоб уникнути непорозумінь в процесі занять. У разі медичних протипоказань до навантажень дорослого або дитини необхідно довести до відома фахівця або адміністрацію Клубу.

Для досягнення найкращих результатів повідомляйте педагогу індивідуальні особливості дитини, риси його характеру і переваги.

Фахівці Дитячого Клубу мають право не допустити дитину на заняття при наявності видимих ознак захворювання (нежить, кашель, температура). У разі повторного порушення даного правила Адміністрація Дитячого Клубу залишає за собою право відрахувати дитину з групи. Проявляйте повагу до інших дітей — Вам буде неприємно, коли чужа дитина буде чхати або кашляти на Вашого малюка.

При вході в Дитячий Клуб необхідно надягати бахіли. На заняття дітям необхідно брати змінне взуття.

За правилами Дитячого Клубу діти раннього віку (до 3-х років) відвідують заняття тільки спільно з батьками або з особами, що їх заміщають (бабуся, няня — один супроводжуючий).

Незнайома обстановка, нові іграшки та навіть поведінка інших дітей можуть викликати різноманітні реакції Вашої дитини. Пам’ятайте, що заняття Раннього розвитку неможливо проводити без Вашої активної участі, так як саме близькі є еталоном поведінки і створюють відчуття захищеності.

Не хвилюйтеся, якщо дитина на заняттях Раннього розвитку не виконує вимоги педагога або  не робить рухи під музику на першому занятті, дітям раннього віку потрібно 2-3 тижні для адаптації.

Навіть пасивне спостереження за однолітками не пройде безслідно.

Якщо дитина заплакала, візьміть його на руки, приласкайте, в крайньому випадку, вийдіть за двері і поверніться через деякий час. Так само реагуйте спокійно, якщо інша дитина вередує.

Для кращого контакту педагога з дитиною діти старше 3-х років займаються самостійно, присутність на заняттях батьків чи осіб, що їх заміщають забороняється. Ваша присутність необхідно лише в тому випадку, якщо дитина з якоїсь причини не хоче відпускати Вас від себе. Ці дії необхідно узгодити з фахівцем, який проводить заняття. Винятком є відкриті уроки або заняття, де передбачається спільна робота дорослого і дитини і індивідуальні консультації, де присутність батьків необхідна.

Якщо поведінка дитини перешкоджає проведенню занять, батьки зобов’язані негайно забрати його з занять.

Будь ласка, не користуйтеся мобільними телефонами на занятті, це відволікає дітей. Вмикайте мобільний телефон на беззвучний режим або вимикайте його, тому що увага дітей раннього віку дуже нестійкий. Так само не варто голосно розмовляти з іншими батьками по групі під час заняття.

Ведення фото та / або відео зйомки під час занять допускається тільки з дозволу Адміністрації Клубу.

Під час заняття не можна заглядати в кабінет, відволікати дітей і педагогів.

Педагоги готові розмовляти з Вами про Вашу дитину до початку заняття, під час перерви або після закінчення заняття. В інший час педагог зобов’язаний працювати з групою дітей і відволікати його не можна.

Поважайте педагога, так як проводити заняття з малюками дуже складно.

Прохання приходити на заняття і забирати дитину не пізніше встановленого часу занять, бажано за 5-10 (п’ять-десять) хвилин до початку заняття, не спізнюватися, щоб не порушувати режим роботи Клубу та план ведення занять.

Дітям важко займатися, коли вони просиділи 20-30 (двадцять-тридцять) хвилин в коридорі в очікуванні початку.

Крім цього приміщення Дитячого Клубу не розраховані на тривале перебування дітей після заняття, будь ласка, дайте можливість іншим дітям переодягнутися і підготуватися до заняття.

Спеціаліст Клубу має право не допустити на заняття тих, хто запізнився більш, ніж на 10 хвилин після початку. В цьому випадку заняття вважається використаним.

Батьки або особи супроводу мають передати дитину фахівцеві Клубу і забрати його після занять. Батьки неповнолітніх, які перебувають на заняттях в Клубі, або особи, що їх заміняють, в разі їх відсутності в Клубі, повинні бути на зв’язку по телефону, номер якого надається адміністрації Клубу.

Ми несемо відповідальність за Ваших дітей, тому фахівці Дитячого Клубу не мають право передавати Вашу дитину незнайомій особі. Попереджайте адміністрацію Клубу, якщо замість Вас дитини буде забирати хтось інший.

Не забувайте погодувати дитину перед заняттями. Відчуття голоду не сприяє закріпленню необхідних навичок.

Не дозволено приносити на заняття жувальні гумки, цукерки, печиво та інші продукти харчування, а так само власні іграшки. Вхід з їжею і напоями в ігрові кімнати та кімнати для занять не допускається.

Крім цього з метою безпеки просимо Вас простежити, щоб у кишенях дитини не було гострих, ріжучих і колючих предметів.

Ми дбаємо про комфорт усіх клієнтів, які відвідують Дитячий Клуб, тому ми закликаємо батьків відповідально ставитися до поведінки дітей на території Клубу.

Поважайте дітей, які перебувають на заняттях, дотримуйтесь тиші і спокою в Дитячому Клубі і загальноприйняті норми поведінки в громадському місці.

Манера гри і спілкування Вашої дитини не повинна наносити моральну і фізичну шкоду іншим дітям і заважати проведенню занять.

У групі дітям не дозволяється бити і ображати один одного, псувати і ламати результати праці інших дітей. Дітям не дозволяється «давати здачі», так само, як і нападати один на одного. Ця вимога продиктована міркуваннями безпеки кожної дитини.

Дитина може грати з посібниками / іграшками, що сподобалися, але після занять всі іграшки необхідно покласти на свої місця. З іграшками / посібниками грає дитина, яка перша їх взяла. Він же має право вирішувати грати йому одному або в колективі. Не можна ламати і псувати іграшки та посібники.

При відвідуванні нашого Дитячого Клубу, будь ласка, дотримуйтесь наше головне правило: не карайте Вашу дитину (особливо фізично) у нас в гостях! Ми підтримуємо інші методи навчання та виховання!

 

 

 

2. ПРАВИЛА ОПЛАТИ ПОСЛУГ

У Клубі діє абонементна система оплати.

Разова оплата дієтільки у випадкупробногозаняття.

Оплата абонементу приймаєтьсятільки у повномуобсязі.

Якщо ви придбали абонемент (тобто оплатили місяць занять), Ви оплачуєте місце, яке закріплюється за Вашою дитиною в конкретній групі, незалежно від того, ходите Ви на заняття чи ні. Ми тримаємо це місце за Вашою дитиною.

Абонемент діє на протязі місяця і включає у себе 8 занять (відвідування 2 рази на тиждень), або 4 (відвідування 1 раз на тиждень)

Якщо у місяць виходить 9 чи 10 занять (при відвідуванні 2 рази на тиждень), чи 5 занять (при відвідуванні 1 раз на тиждень), то за 9 – те (10 – те) заняття (чи 5 – те заняття) проводиться додаткова оплата за розрахунком вартості одного абонементного заняття.

Абонементна оплата занять за наступниймісяць проводиться з 25 по 30 число поточного оплаченного місяця.

При оплаті першого абонементу Ваша дитина автоматично зараховується на заняття до кінця навчального року, який розпочинається 1 вересня і триває по 30 травня. Це означає, що з цього моменту оплата за навчання повинна здійснюватися до кінця навчального року.

Якщо по закінченню поточного абонементу Ви не бажаєте більше приводити дитину на заняття, повідомте про це адміністратора (в іншому разі за дитиною буде залишатися місце та буде нараховуватися борг за навчання). З цього моменту Ваша дитина втрачає місце у групі.

Поновити навчання можливо за Вашим бажанням та наявності вільних місць у групі.

При оплаті адміністратор зобов’язаний виписати Вам квитанцію, котру Ви повинні зберігати два місяці.

Заняття «в борг» не проводяться, тобто якщо на 1–е число нового місяця оплата не надійшла, дитина на заняття не допускається.

У разі пропуску групових занять оплата за абонементом не повертається. Пропущені без поважної причини заняття вважаються прогулом і не переносяться, сума не відшкодовується.

У разі пропуску групових занять через хворобу, внесені в рахунок оплати абонемента кошти не відшкодовуються. При цьому число пропущених занять частково компенсується в розмірі 50% від кількості пропущених занять, таким чином, якщо пропущено через хворобу два або три заняття, до відшкодування враховується одне заняття, під час пропуску чотирьох-п’яти занять — два і т.п. Дана умова виконується тільки при продовженні Абонемента, і тільки по обов’язковому наданню медичної довідки. В інших випадках повернення грошових коштів і перенесення занять не проводиться.

При пропуску занять в останньому періоді навчального року, коли фахівці Клубу не можуть забезпечити компенсацію занять через закінчення програмного курсу, Дитячий Клуб відшкодовує вартість пропущених занять в грошовому еквіваленті. Або за бажанням клієнта пропущені заняття можуть бути перенесені на перший місяць нового навчального періоду, при цьому грошова компенсація не проводиться.

У разі пропуску індивідуальних занять, якщо батьки не попередили адміністрацію Клубу не пізніше, ніж за 24 години до заняття, заняття вважається таким, що відбулося.

Повернення грошей за заняття можливе у виняткових випадках (наприклад, переїзд тощо, при розірванні договору). У цьому випадку кількість відвіданих занять в абонемент перераховується за вартістю разового відвідування, залишок внесених коштів повертається.

Клуб має право змінити розмір оплати за заняття при повідомленні батьків про це.

У виняткових випадках, при запланованому пропуску занять (відпустка, від’їзд та інше) Ви можете придбати Абонемент на плановану кількість відвідувань. У цьому випадку Ви купуєте повний абонемент на новий період, і час, що залишився кількість занять оплачуєте за вартістю одного заняття в придбаному абонементі.

Якщо заняття скасовується з вини Дитячого Клубу (хвороба педагога, непередбачені обставини), Адміністрація зобов’язується своєчасно попередити Вас, вартість цих занять компенсується в розмірі 100% (Сто) відсотків або призначається окремий час для відпрацювання заняття в повному обсязі в найбільш зручний для Вас час.

3. ЗНИЖКИ І ПІЛЬГИ, ЩО НАДАЮТЬСЯ ДИТЯЧИМ КЛУБОМ

У нашому Дитячому Клубі діє гнучка система знижок:

Для двох-трьох дітей з однієї сім’ї при купівлі абонемента надається знижка 5%.

4. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

Батьки, пам’ятайте, якщо Ви хочете бачити результат від відвідування Вашою дитиною нашого Дитячого Клубу, то на заняття потрібно приходити регулярно!

Просимо Вас дбайливо ставитися до майна Дитячого Клубу!

Просимо Вас заздалегідь повідомляти про відсутність Вашої дитини по телефону або за допомогою СМС повідомлення на номер 096 77 35 444 або 095 47 35 444, щоб ми не чекали Вас. У разі хвороби дитини в перший день її відсутності або ввечері напередодні, про майбутню відсутність з інших причин (запланований пропуск занять — відпустка, від’їзд та інше) — за кілька днів.

Будь ласка, своєчасно повідомляйте Адміністрацію Дитячого Клубу про зміну Вашого контактного телефону, щоб ми могли зв’язатися з Вами в форс-мажорних ситуаціях, в разі скасування, перенесення занять і інших непередбачених ситуаціях.

Спірні і конфліктні ситуації потрібно вирішувати у відсутності дітей. Якщо Ви не змогли вирішити будь-яке питання з Адміністрацією Дитячого Клубу, зверніться до керівництва Клубу.

Побажання або претензії, що виникли в процесі відвідування нашого Дитячого Клубу, Ви можете залишити в Книзі скарг і пропозицій, яка знаходиться у адміністратора.

Дитячий Клуб є приватним закладом, Адміністрація залишає за собою право відмовити клієнту у відвідуванні без пояснення причин.

Відвідувачі несуть персональну відповідальність за цінні речі, принесені і / або залишені в Дитячому Клубі.

Оплачуючи послуги, Клієнт автоматично погоджується з Правилами нашого Дитячого Клубу і зобов’язується їх виконувати.

Дитячий Клуб «Смайлик» зі свого боку зробить все можливе для дітей і дорослих, щоб Ви відчували себе у нас комфортно, із задоволенням і користю провели час в нашому Клубі.

 

 

Дорогі батьки і Ваші діти! Нам дуже приємно, коли Ви приходите до нас в гарному настрої! Це передається іншим дітям, а так само нашим співробітникам, що робить атмосферу в Дитячому Клубі ще більш доброзичливою, а навчальний процес — більш ефективним!

ДИТЯЧИЙ КЛУБ СМАЙЛИК

м. Українка, вул. Соснова, 2-А,

тел.: 096-77-35-444, 095-47-35-444

Viber : 096-77-35-444

email: clubsmaylik@gmail.com

              

НАШІ ДРУЗІ

НАПИШІТЬ НАМ