Групове заняття

В групі 6-8 дітей

 

Заняття триває 45 хв.

Два рази на тиждень

Мама і Я

 

Для дітей 1-3 роки

На заняттях «Мама і Я» для наймолодших діток у групах дітей за віком від 1–2 років та 2–3 роки досвідчені педагоги клубу «СМАЙЛИК» познайомлять з основними принципами занять з дітьми раннього віку.

 

Всі заняття «Мама і я» побудовані в одній тематичній лінії: якщо на заняття приходить ведмедик або зайчик, то всі завдання спрямовані на вирішення проблем головного героя (будується паркан з кубиків для будиночка ведмедика, печуться для нього пиріжки з солоного тіста, знаходяться всі ягідки на кущі малини і т.д.).

 

Все заняття побудовано у вигляді сюжетно-рольової гри, яке є єдиною придатною формою навчання і розвитку для дітей даного віку.

 

Заняття побудовані по лінії ускладнення і кожне наступне заняття закріплює раніше вивчений матеріал, а також просуває дітей в освоєнні нового матеріалу.

 

Наші заняття гарантують навчання і розвиток ваших дітей.

Групове заняття

В групі 6 дітей

 

Заняття триває 45 хв.

Два рази на тиждень

«Говорілка»

 

Заняття курсу «Говорілка» проводиться за спеціальними методиками раннього розвитку, враховує вікові особливості малюків та націлене на те, щоб спонукати малечу почати промовляти перші слова!

 

Швидка зміна діяльності, наочність, різні види вправ, емоційність – а це означає, що 45 хвилин заняття проходить для малюка цікаво та непомітно.

 

Ми пропрацьовуємо у грі складову структуру слова, поповнюємо пасивний та активний словник дітей, розвиваємо мовний видих, а використання спеціальних вправ дає швидкий результат.

Групове заняття

В групі 6-8 дітей

 

Заняття триває 45 хв.

Два рази на тиждень

ЗНАЙКИ

 

Для дітей 3-5 років

 

Річний навчальний курс поділяється на два заняття: одне заняття в тижні присвячене вивченню української мови, розвитку мовлення, а друге заняття — безпосередньо пов`язане із формуванням початкових математичних уявлень, які навчають дитину орієнтуватися в кількісних, просторових та часових відношеннях (Математика та логіка).

Групове заняття

В групі до 8 дітей

 

Заняття триває 45 хв.

Два рази на тиждень

Англійська мова My little island

 

Для дітей 3-6 років

 

My little island новий захоплюючий курс англійської у «Смайлику»!

 

Пропонуємо цікавий і дуже захоплюючий курс Англійської мови для дітей 3-6 років та молодших школярів. Цей курс викладається за унікальною британською методикою. На уроках використовуються робочі зошити та підручники провідного світового видання Pearson Longman. Заняття проводяться повністю на англійській мові.

 

Невід’ємною частиною занять є яскраві малюнки та картки, веселі пісеньки та віршики, що дуже легко сприймаються та запам’ятовуються дітьми. Завдяки аудіо записам з вимовою від носіїв у дитини з раннього віку формуються правильні навички спілкування англійською мовою. Особливістю цього курсу є також практичні завдання та арт-проекти, під час виконання яких діти не тільки збільшують свій словниковий запас, а й розвивають дрібну моторику.

Групове заняття

В групі 6-8 дітей

 

Заняття триває 45 хв.

Два рази на тиждень

Підготовка до школи

 

Для дітей 5-7 років

 

Підготовка до школи передбачає розвиток інтелектуальних здібностей малюка та його психологічну адаптацію до умов шкільного навчання.

 

Курс складається:

Навчання грамоти, підготовки руки до письма;

Математика, логіка

Що отримає малюк на курсі ?

1. Авторська методика навчання дітей читанню «Чарівна країна словочовники» під девізом : вчимося читати із задоволенням і розумінням прочитаного;

2. Розвиток комунікативних здібностей, уяви та фантазії ;

3. Розвиток зорової, слухової , рухової та тактильної пам’яті ;

4. Розвиток дрібної моторики та синхронізація роботи лівої і правої півкуль.

Основною метою річної програми з математики є формування елементарних математичних уявлень , викликати інтерес до занять, розвивати математичні здібності дитини .

Групове заняття

В групі 6-8 дітей

 

Заняття триває 45 хв.

Один та два рази на тиждень

Майстер-класи з живопису

 

Для дітей 4-10 років

 

Цей творчий курс поєднує у собі елементи образотворчого мистецтва: малювання, ліплення, аплікація. Розроблений для дітей віком від 3 до 6років.

 

Даний курс включає навчання дітей різноманітним технікам малювання, роботи з папером, пластиліном, глиною, тістом, конструювання з різноманітних природних та не природних матеріалів. Особливе місце на заняттях з творчості займає ліплення із солоного тіста.

 

Солоне тісто в останні роки стало дуже популярним матеріалом для ліплення. Робота з ним приносить задоволення і радість. Тісто пластика є одним з видів народно-прикладного мистецтва.

Групове заняття

В групі 6-8 дітей

 

Заняття триває 45 хв.

Один та два рази на тиждень

Малювання фарбами

 

Для дітей 4-6 років

 

Малювання – це одне з улюблених занять дітей. Ще малювання – це свого роду арт-терапія, коли на аркуші паперу можна висловити свої думки і почуття. У картинах художник зображує свій внутрішній світ і виявляє своє ставлення до оточення за допомогою декількох дуже простих засобів: листа, олівця і фарб.

 

Малювання сприяє розвитку малої моторики, мови і розумових здібностей, інтелекту. Розвивається координація рук. Дитячі пальчики стають більш сильними, спритними, умілими.

Дитина вчиться розрізняти відчуття від навколишніх предметів, їх фізичні властивості. Малювання сприяє розвитку пам’яті, посидючості, уваги. У творчому процесі малюк вчиться розрізняти кольори і відтінки, розуміє що таке розмір і кількість. Через малювання дитина пізнає навколишній світ по-новому, запам’ятовує його.

Групове заняття

В групі до 8 дітей

 

Заняття триває 45 хв.

Один раз на тиждень

«Школа етикету»

 

На основі спостереження, вивчення педагогічного досвіду та наукового підходу педагогами дитячого клубу Смайлик створено парціальну програму «Етика» для дітей 4 – 6 років. При створенні програми враховані теоретичні роботи науковців, використані елементи традиційних технологій, які забезпечують позитивні результати в розвитку дітей.

Групове заняття

В групі 6-8 дітей

 

Заняття триває 45 хв.

Один раз на тиждень

«Казкотерапія»

 

Казка для дитини – це не просто вигадка, фантазія, це особлива реальність світу почуттів. Казка розсуває рамки звичайного життя; тільки в казковий формі діти стикаються з такими складними явищами і почуттями, як життя і смерть, любов і ненависть, гнів і співчуття, зрада і підступність. Казка – це стародавній спосіб підтримати людину за допомогою слова.

 

Казкотерапія– це один із ефективних методів роботи з дітьми, які зазнають тих чи інших емоційних та поведінкових труднощів. Суть цього методу у створенні особливої казкової атмосфери, яка робить мрії дитини дійсністю, дозволяє дитині вступити у боротьбу зі своми страхами, комплексами.

 

Основний принцип казкотерапії – цілісний розвиток особистості, турбота про душу, зцілення казкою.

Групове заняття

В групі 6-8 дітей

 

Заняття триває 45 хв.

Один раз на тиждень

«Оздоровча гімнастика »

 

Оздоровча гімнастика для дітей — найкорисніший метод фізичного розвитку, що сприяє зміцненню дитячого організму, що запобігає появі серйозних проблем зі здоров’ям. Особливо корисно займатися гімнастикою ослабленим, хворобливим дітям, які мають низький імунітет, схильним численним сезонних захворювань. Фахівці з оздоровчої гімнастики, в першу чергу, роблять упор на фізичний розвиток дитини. Крім того, в процесі регулярних занять вони допомагають маленькій людині сформувати правильну поставу, розвинути зв’язки, суглоби, м’язи, підвищити імунітет, запобігти  розвитку плоскостопості.

 

Основна умова дитячої оздоровчої гімнастики — отримання задоволення, бажання дитини продовжувати тренувальні заняття. Гімнастика  проходить у формі захоплюючих ігор, які не тільки фізично розвивають малюка, але і сприяють формуванню дитячої кмітливості, уяви.

Групове заняття

В групі 6-8 дітей

 

Заняття триває 45 хв.

Два рази на тиждень

«Музика»

 

Музика – могутнє джерело думки. Без музичного виховання неможливий повноцінний розумовий розвиток дитини.
Не секрет, що музичний розвиток дуже важливий для любого малюка. У розвитку дитячих музичних здібностей особливо важливі перші роки життя. Доведено, що чим раніше розпочати роботу з розвитку музичних здібностей, тим краще буде результат. І не обов’язково цілеспрямовано ростити геніального музиканта, але навчити дитину слухати, любити і розуміти музику необхідно.

 

Заняття проводить педагог з професійною вищою музичною освітою. На таких заняттях малюки співають прості пісеньки – проспівки (наймолодші звукоубодібнюють), танцюють, грають на музичних шумових інструментах, слухають класичну музику, знайомляться з нотками, слухають музичні казки та багато іншого.

Групове заняття

В групі 6-8 дітей

 

Заняття триває 45 хв.

Один раз на тиждень

«Розвиток мовлення»

 

Мовленнєвий розвиток дитини — складний психологічний процес, що не зводиться до простого відтворення дитиною почутої мови. Він визначається мірою сформованості знань, умінь та навичок дитини і виявляється в соціальній та інтелектуальній активності у колі дорослих та однолітків. Щоб створити оптимальні умови для мовленнєвого розвитку дошкільника, ми використовуємо різні форми роботи: ігри, проблемні ситуації, проводимо групові та індивідуальні вправи, включаємо логопедичні заняття.

 

На заняттях діти вчаться доречно користуватися мовою (висловлювати свої думки, бажання, наміри, прохання тощо), використовувати для цього як мовні, так і позамовні (міміка, жести, рухи) та інтонаційні засоби.

Групове заняття

В групі 6-8 дітей

 

Заняття триває 45 хв.

Один раз на тиждень

«Логіка»

 

У віці від 3-х до 5-ти років діти стають особливо активними, цікавими та непосидючими. Саме для них організовані наші заняття з логіки.

 

Головне завдання занять з логіки для дітей – допомогти малюкам стати самостійними, розкрити творчий потенціал. Разом з тим, діти навчаються мислити і аналізувати, реалізувати свою потребу у пізнанні світу.

На логіці дітки встигають збирати пазли і головоломки, складати конструктор, гратися в різні професії, гратися в захоплюючі ігри на розвиток пам’яті, уяви та мислення.

Групове заняття

В групі 6-8 дітей

 

Заняття триває 45 хв.
Два рази на тиждень

Словочовники

 

Для дітей 5-7 років

 

 

Хочемо познайомити Вас з дивовижною та захопливою методикою «Словочовники».
Ця методика показала найкращі результати з навчання читанню серед інших таких програм, тому ми обрали її для навчання читанню наших Смайликів.

Вона унікальна і, водночас, проста.

Діти читають з усмішкою, а на заняття біжать з непідробною радістю!
У батьків прекрасна причина для гордості.

Зрозумілі образи, які підказують, як прочитати слово, зручні і близькі дітям.
А педагогу це допомагає перенести малюків у світ морських пригод.

Дивіться в «каруселі» фото яскравих матеріалів, виконаних командою закоханих у свою роботу дизайнерів за ідеями автора.

Познайомитися з методикою і всіма матеріалами можна на пробному занятті.

 

Групове заняття

 

Кількість дітей до 8 осіб

 

Тривалість заняття: 45 хв.

 

Два рази на тиждень

Англійська мова Islands

 

Для дітей 6-10 років

 

Islands- новий мульти- медійний курс, складається із 4 -х рівнів.

 

Підручники містять унікальний код доступу до Online World (унікальний ігровий ресурс з героями курсу, з якими учень може і грати, і вчитися одночасно).

 

Кожен рівень програми включає науково- пізнавальну інформацію, яка сприяє розширенню кругозору дітей і реалізує міжпредметний зв’язок на заняттях англійської.
Навчальний процес проходить у у формі захоплюючої подорожі з улюбленими героями. Безліч різноманітних завдань і матеріалів ( пісні, розповіді, ігри, прослуховування та читання текстів, діалоги) робить навчання цікавим і мотивуючи для юних учнів, приносить більше продуктивних результатів.

 

 

Групове заняття

 

Кількість дітей до 8 осіб

 

Тривалість заняття: 45 хв.

 

Три рази на тиждень

 

 

 

Англійська мова Wider World 

 

Для дітей 11-16 років

 

Wider World- новий сучасний мульти- медійний курс, складається з чотирьох рівнів.

 

Автентичні актуальні діалоги, обширний аудіо та відеоматеріал, пізнавальні тексти для читання, сучасна лексика та граматика, ексклюзивні тести для перевірки знань та багато іншого- ось що очікує на учнів цієї програми.

 

 

Для дітей 4-16 років

 

 

Тривалість заняття: 45 хв.

Індивідуальні заняття з англійської мови

 

Для дітей 4-16 років

 

Індивідуальні заняття для когось можуть стати єдиним ключиком на шляху вивчення мови. Так як, такі заняття проходять у зручний час і, під час таких занять викладачем враховуються всі особливості учня від рівня знань до його захоплень.

 

Індивідуальні заняття проходять у невимушеній атмосфері, під час яких викладач слідкує за успіхами дитини і допомагає їй розібратися зі складнощами, що можуть виникнути в опануванні того чи іншого завдання.

Групове заняття

 

Для дітей 6-10 років

 

Кількість дітей у групі – 6 – 8 осіб

 

Тривалість заняття: 45 хв.

«Англійський арт–клуб »

 

Дитячий клуб «Смайлик» запрошує Ваших дітей на захопливу навчальну програму «Англійський арт–клуб» для дітей 6 – 10 років.

 

На що недільних заняттях арт–клубу Ваша дитина зможе зануритися у захоплюючий світ творчості, яка відкриється для неї на англійській мові.

Групове заняття

 

Кількість дітей до – 8 осіб

 

Тривалість заняття: 45 хв.

 

Один раз на диждень

Розмовна англійська 

 

Для дітей 7-9 та 10-14 років

 

В наш час, розмовна англійська мова є одним із головних інструментів міжнародного спілкування, запорукою успіху в бізнесі, путівником до серйозної освіти за кордоном, та просто індикатором інтелектуального рівня людини. Вона надає перспективи престижної роботи та успішної кар’єри в майбутньому для дітей.

 

У дитячому клубі Смайлик розмовна англійська для молодших школярів проводиться відповідно наступній кваліфікації:

 • Elementary
 • Pre Intermediate

Групове заняття

 

Кількість дітей до 8 осіб

 

Тривалість заняття: 45 хв.

 

Один раз на тиждень

НІМЕЦЬКА МОВА 

 

для дітей 9-14 років

 

за новою програмою Wir neu

 

Wir готує дітей та підлітків до екзамену по програмі Fitin Deutsch (A1, A2) в інститутах Гете та австрійського мовного диплома KID 1 та 2, а також до екзамену Zertifikat Deutsch (B1).

 

Програма орієнтована на загальноєвропейський рівень;
теми уроків пов’язані з повсякденним життям учнів, наприклад — сім’я, друзі.
Якісна, чітка, зрозуміла структура уроків, різноманітне та цілеспрямоване тренування навичок розуміння на слух, говоріння, читання, письма.
Аудіотексти, діалоги, інтерв’ю, записані молодими декламаторами також пісні з лексичним та граматичним матеріалом дає можливість дітям вивчати німецьку цікаво та ефективно!

 

Німецька мова проводиться щосуботи в першу половину дня

Кількість 6-8 осіб

 

Тривалість заняття: 4 год.

 

Щоденно з Пн по Пт

Навчально — розвиваюча програма занять для дітей 3 — 7 років у форматі міні — садку — це можливість для дитини отримати не тільки соціальну адаптацію в дитячому колективі, а й знання і навички для гармонійного розвитку, підготовки до школи та багатьох інших знань та вмінь.

 

Розклад роботи: щоденно, з понеділка по п’ятницю, з 9:00 -13:00/16:00

Запис на пробне заняття


  Будь ласка, доведіть, що ви людина, вибравши літак.

  ДИТЯЧИЙ КЛУБ СМАЙЛИК

  м. Українка, вул. Соснова, 2-А,

  вул. Будівельників, 11 оф. 6,

  вул. Київська, 3

  тел.: 096-77-35-444, 095-47-35-444

  Viber : 096-77-35-444

  email: info@smaylik-club.com

                

  НАПИШІТЬ НАМ   Будь ласка, доведіть, що ви людина, вибравши дім.