Mamm&babbu

Групове заняття

В групі 6-8 дітей

 

Заняття триває 45 хв.

Два рази на тиждень

Мама і Я

 

Для дітей 1-3 роки

На заняттях «Мама і Я» для наймолодших діток у групах дітей за віком від 1–2 років та 2–3 роки досвідчені педагоги клубу «СМАЙЛИК» познайомлять з основними принципами занять з дітьми раннього віку.

 

Всі заняття «Мама і я» побудовані в одній тематичній лінії: якщо на заняття приходить ведмедик або зайчик, то всі завдання спрямовані на вирішення проблем головного героя (будується паркан з кубиків для будиночка ведмедика, печуться для нього пиріжки з солоного тіста, знаходяться всі ягідки на кущі малини і т.д.).

 

Все заняття побудовано у вигляді сюжетно-рольової гри, яке є єдиною придатною формою навчання і розвитку для дітей даного віку.

 

Заняття побудовані по лінії ускладнення і кожне наступне заняття закріплює раніше вивчений матеріал, а також просуває дітей в освоєнні нового матеріалу.

 

Наші заняття гарантують навчання і розвиток ваших дітей.

Govorilka

Групове заняття

В групі 6 дітей

 

Заняття триває 45 хв.

Два рази на тиждень

«Говорілка»

 

Заняття курсу «Говорілка» проводиться за спеціальними методиками раннього розвитку, враховує вікові особливості малюків та націлене на те, щоб спонукати малечу почати промовляти перші слова!

 

Швидка зміна діяльності, наочність, різні види вправ, емоційність – а це означає, що 45 хвилин заняття проходить для малюка цікаво та непомітно.

 

Ми пропрацьовуємо у грі складову структуру слова, поповнюємо пасивний та активний словник дітей, розвиваємо мовний видих, а використання спеціальних вправ дає швидкий результат.

GraRozvivalka

Групове заняття

В групі 6-8 дітей

 

Заняття триває 45 хв.

Два рази на тиждень

Міні-школа 

 

Для дітей 3-4 роки

 

Курс для дітей 3-4 роки поділяється на два заняття: одне заняття в тижні присвячене розвитку мови (Розвиток мови), а друге заняття — безпосередньо пов`язане із формуванням початкових математичних уявлень, які навчають дитину орієнтуватися в кількісних, просторових та часових відношеннях (Математика та логіка).

Групове заняття

В групі до 8 дітей

 

Заняття триває 45 хв.

Два рази на тиждень

Англійська мова My little island

 

Для дітей 3-6 років

My little island новий захоплюючий курс англійської у «Смайлику»!

 

Пропонуємо цікавий і дуже захоплюючий курс Англійської мови для дітей 3-6 років та молодших школярів. Цей курс викладається за унікальною британською методикою. На уроках використовуються робочі зошити та підручники провідного світового видання Pearson Longman. Заняття проводяться повністю на англійській мові.

 

Невід’ємною частиною занять є яскраві малюнки та картки, веселі пісеньки та віршики, що дуже легко сприймаються та запам’ятовуються дітьми. Завдяки аудіо записам з вимовою від носіїв у дитини з раннього віку формуються правильні навички спілкування англійською мовою. Особливістю цього курсу є також практичні завдання та арт-проекти, під час виконання яких діти не тільки збільшують свій словниковий запас, а й розвивають дрібну моторику.

PodgShul

Групове заняття

В групі 6-8 дітей

 

Заняття триває 45 хв.

Два рази на тиждень

Підготовка до школи

 

Для дітей 4-6 років

 

Підготовка до школи передбачає розвиток інтелектуальних здібностей малюка та його психологічну адаптацію до умов шкільного навчання.

 

У нашому клубі підготовка до школи розподілена на два роки:

1 рівень – «Промінчики знань» 4-5 років (2 роки до школи)

2рівень – «Дошкільнята» 5-6 років (1 рік до школи)

 

В програмі підготовки курсу навчання грамоти з 4-5 років використовується нова ефективна методика Л. Шелестової, що дозволяє швидко вивчити букви, склади, звуки, розвинути пам’ять, увагу, мислення. Також використовується методика Зайцева (кубики та таблиці), гуманна педагогіка Ш.А. Амонашвілі, сучасні методики та посібники раннього розвитку.

Tvorchist

Групове заняття

В групі 6-8 дітей

 

Заняття триває 45 хв.

Один та два рази на тиждень

Творчість

 

Для дітей 4-6 років

 

Цей творчий курс поєднує у собі елементи образотворчого мистецтва: малювання, ліплення, аплікація. Розроблений для дітей віком від 3 до 6років.

 

Даний курс включає навчання дітей різноманітним технікам малювання, роботи з папером, пластиліном, глиною, тістом, конструювання з різноманітних природних та не природних матеріалів. Особливе місце на заняттях з творчості займає ліплення із солоного тіста.

 

Солоне тісто в останні роки стало дуже популярним матеріалом для ліплення. Робота з ним приносить задоволення і радість. Тісто пластика є одним з видів народно-прикладного мистецтва.

Maluvannya

Групове заняття

В групі 6-8 дітей

 

Заняття триває 45 хв.

Один та два рази на тиждень

Малювання фарбами

 

Для дітей 4-6 років

 

Малювання – це одне з улюблених занять дітей. Ще малювання – це свого роду арт-терапія, коли на аркуші паперу можна висловити свої думки і почуття. У картинах художник зображує свій внутрішній світ і виявляє своє ставлення до оточення за допомогою декількох дуже простих засобів: листа, олівця і фарб.

 

Малювання сприяє розвитку малої моторики, мови і розумових здібностей, інтелекту. Розвивається координація рук. Дитячі пальчики стають більш сильними, спритними, умілими.

Дитина вчиться розрізняти відчуття від навколишніх предметів, їх фізичні властивості. Малювання сприяє розвитку пам’яті, посидючості, уваги. У творчому процесі малюк вчиться розрізняти кольори і відтінки, розуміє що таке розмір і кількість. Через малювання дитина пізнає навколишній світ по-новому, запам’ятовує його.

Etiket

Групове заняття

В групі до 8 дітей

 

Заняття триває 45 хв.

Один раз на тиждень

«Школа етикету»

 

На основі спостереження, вивчення педагогічного досвіду та наукового підходу педагогами дитячого клубу Смайлик створено парціальну програму «Етика» для дітей 4 – 6 років. При створенні програми враховані теоретичні роботи науковців, використані елементи традиційних технологій, які забезпечують позитивні результати в розвитку дітей.

Terapi

Групове заняття

В групі 6-8 дітей

 

Заняття триває 45 хв.

Один раз на тиждень

«Казкотерапія»

 

Казка для дитини – це не просто вигадка, фантазія, це особлива реальність світу почуттів. Казка розсуває рамки звичайного життя; тільки в казковий формі діти стикаються з такими складними явищами і почуттями, як життя і смерть, любов і ненависть, гнів і співчуття, зрада і підступність. Казка – це стародавній спосіб підтримати людину за допомогою слова.

 

Казкотерапія– це один із ефективних методів роботи з дітьми, які зазнають тих чи інших емоційних та поведінкових труднощів. Суть цього методу у створенні особливої казкової атмосфери, яка робить мрії дитини дійсністю, дозволяє дитині вступити у боротьбу зі своми страхами, комплексами.

 

Основний принцип казкотерапії – цілісний розвиток особистості, турбота про душу, зцілення казкою.

Gimnastika

Групове заняття

В групі 6-8 дітей

 

Заняття триває 45 хв.

Один раз на тиждень

«Оздоровча гімнастика »

 

Оздоровча гімнастика для дітей — найкорисніший метод фізичного розвитку, що сприяє зміцненню дитячого організму, що запобігає появі серйозних проблем зі здоров’ям. Особливо корисно займатися гімнастикою ослабленим, хворобливим дітям, які мають низький імунітет, схильним численним сезонних захворювань. Фахівці з оздоровчої гімнастики, в першу чергу, роблять упор на фізичний розвиток дитини. Крім того, в процесі регулярних занять вони допомагають маленькій людині сформувати правильну поставу, розвинути зв’язки, суглоби, м’язи, підвищити імунітет, запобігти  розвитку плоскостопості.

 

Основна умова дитячої оздоровчої гімнастики — отримання задоволення, бажання дитини продовжувати тренувальні заняття. Гімнастика  проходить у формі захоплюючих ігор, які не тільки фізично розвивають малюка, але і сприяють формуванню дитячої кмітливості, уяви.

Musik

Групове заняття

В групі 6-8 дітей

 

Заняття триває 45 хв.

Два рази на тиждень

«Музика»

 

Музика – могутнє джерело думки. Без музичного виховання неможливий повноцінний розумовий розвиток дитини.
Не секрет, що музичний розвиток дуже важливий для любого малюка. У розвитку дитячих музичних здібностей особливо важливі перші роки життя. Доведено, що чим раніше розпочати роботу з розвитку музичних здібностей, тим краще буде результат. І не обов’язково цілеспрямовано ростити геніального музиканта, але навчити дитину слухати, любити і розуміти музику необхідно.

 

Заняття проводить педагог з професійною вищою музичною освітою. На таких заняттях малюки співають прості пісеньки – проспівки (наймолодші звукоубодібнюють), танцюють, грають на музичних шумових інструментах, слухають класичну музику, знайомляться з нотками, слухають музичні казки та багато іншого.

Movlennya

Групове заняття

В групі 6-8 дітей

 

Заняття триває 45 хв.

Один раз на тиждень

«Розвиток мовлення»

 

Мовленнєвий розвиток дитини — складний психологічний процес, що не зводиться до простого відтворення дитиною почутої мови. Він визначається мірою сформованості знань, умінь та навичок дитини і виявляється в соціальній та інтелектуальній активності у колі дорослих та однолітків. Щоб створити оптимальні умови для мовленнєвого розвитку дошкільника, ми використовуємо різні форми роботи: ігри, проблемні ситуації, проводимо групові та індивідуальні вправи, включаємо логопедичні заняття.

 

На заняттях діти вчаться доречно користуватися мовою (висловлювати свої думки, бажання, наміри, прохання тощо), використовувати для цього як мовні, так і позамовні (міміка, жести, рухи) та інтонаційні засоби.

Logika

Групове заняття

В групі 6-8 дітей

 

Заняття триває 45 хв.

Один раз на тиждень

«Логіка»

 

У віці від 3-х до 5-ти років діти стають особливо активними, цікавими та непосидючими. Саме для них організовані наші заняття з логіки.

 

Головне завдання занять з логіки для дітей – допомогти малюкам стати самостійними, розкрити творчий потенціал. Разом з тим, діти навчаються мислити і аналізувати, реалізувати свою потребу у пізнанні світу.

На логіці дітки встигають збирати пазли і головоломки, складати конструктор, гратися в різні професії, гратися в захоплюючі ігри на розвиток пам’яті, уяви та мислення.

Psiholog

Індивідуальне заняття

 

Заняття триває 45 хв.

Дитячий психолог

 

З якими проблемами ви можете звернутись до психолога дитячого клубу «Смайлик»:

 • Дитина не слухається
 • Істерики дитини
 • Деструктивна поведінка
 • Дитячі ревнощі
 • Дитячі страхи
 • Сором’язливість,  відсутність інтересу у взаємодіїз однолітками
 • Адаптації дитини до нового середовища (школа, дитячий садок).
Smaller

 

Групове заняття

 

Кількість дітей до 8 осіб

 

Тривалість заняття: 45 хв.

 

Два рази на тиждень

Англійська мова Islands

 

Для дітей 6-10 років

 

Islands- новий мульти- медійний курс, складається із 4 -х рівнів.

 

Підручники містять унікальний код доступу до Online World (унікальний ігровий ресурс з героями курсу, з якими учень може і грати, і вчитися одночасно).

 

Кожен рівень програми включає науково- пізнавальну інформацію, яка сприяє розширенню кругозору дітей і реалізує міжпредметний зв’язок на заняттях англійської.
Навчальний процес проходить у у формі захоплюючої подорожі з улюбленими героями. Безліч різноманітних завдань і матеріалів ( пісні, розповіді, ігри, прослуховування та читання текстів, діалоги) робить навчання цікавим і мотивуючи для юних учнів, приносить більше продуктивних результатів.

 

 

Smaller

Групове заняття

 

Кількість дітей до 8 осіб

 

Тривалість заняття: 45 хв.

 

Три рази на тиждень

 

 

 

Англійська мова Wider World 

 

Для дітей 11-16 років

 

Wider World- новий сучасний мульти- медійний курс, складається з чотирьох рівнів.

 

Автентичні актуальні діалоги, обширний аудіо та відеоматеріал, пізнавальні тексти для читання, сучасна лексика та граматика, ексклюзивні тести для перевірки знань та багато іншого- ось що очікує на учнів цієї програми.

Smaller

 

 

Для дітей 4-16 років

 

 

Тривалість заняття: 45 хв.

Індивідуальні заняття з англійської мови

 

Для дітей 4-16 років

 

Індивідуальні заняття для когось можуть стати єдиним ключиком на шляху вивчення мови. Так як, такі заняття проходять у зручний час і, під час таких занять викладачем враховуються всі особливості учня від рівня знань до його захоплень.

 

Індивідуальні заняття проходять у невимушеній атмосфері, під час яких викладач слідкує за успіхами дитини і допомагає їй розібратися зі складнощами, що можуть виникнути в опануванні того чи іншого завдання.

Smaller

Групове заняття

 

Для дітей 6-10 років

 

Кількість дітей у групі – 6 – 8 осіб

 

Тривалість заняття: 45 хв.

«Англійський арт–клуб »

 

Дитячий клуб «Смайлик» запрошує Ваших дітей на захопливу навчальну програму «Англійський арт–клуб» для дітей 6 – 10 років.

 

На що недільних заняттях арт–клубу Ваша дитина зможе зануритися у захоплюючий світ творчості, яка відкриється для неї на англійській мові.

Smaller

Групове заняття

 

Кількість дітей до – 8 осіб

 

Тривалість заняття: 45 хв.

 

Один раз на диждень

Розмовна англійська 

 

Для дітей 7-9 та 10-14 років

 

В наш час, розмовна англійська мова є одним із головних інструментів міжнародного спілкування, запорукою успіху в бізнесі, путівником до серйозної освіти за кордоном, та просто індикатором інтелектуального рівня людини. Вона надає перспективи престижної роботи та успішної кар’єри в майбутньому для дітей.

 

У дитячому клубі Смайлик розмовна англійська для молодших школярів проводиться відповідно наступній кваліфікації:

 • Elementary
 • Pre Intermediate
Smaller

Групове заняття

 

Кількість дітей до 8 осіб

 

Тривалість заняття: 45 хв.

 

Один раз на тиждень

НІМЕЦЬКА МОВА 

 

для дітей 9-14 років

 

за новою програмою Wir neu

 

Wir готує дітей та підлітків до екзамену по програмі Fitin Deutsch (A1, A2) в інститутах Гете та австрійського мовного диплома KID 1 та 2, а також до екзамену Zertifikat Deutsch (B1).

 

Програма орієнтована на загальноєвропейський рівень;
теми уроків пов’язані з повсякденним життям учнів, наприклад — сім’я, друзі.
Якісна, чітка, зрозуміла структура уроків, різноманітне та цілеспрямоване тренування навичок розуміння на слух, говоріння, читання, письма.
Аудіотексти, діалоги, інтерв’ю, записані молодими декламаторами також пісні з лексичним та граматичним матеріалом дає можливість дітям вивчати німецьку цікаво та ефективно!

 

Німецька мова проводиться щосуботи в першу половину дня

minisadok

Кількість 6-8 осіб

 

Тривалість заняття: 4 год.

 

Щоденно з Пн по Пт

Наш міні садок Смайлик для дітей від 3 – х до 6 років- це територія навчання та розвитку для вашого малюка!

Міні садочок — сучасний освітній заклад, завдання якого не тільки зробити черговий крок дитини до більш дорослого та самостійного життя максимально легким і ефективним, але і дати йому можливість весело і з користю провести час. Розклад роботи: щоденно, з понеділка по п’ятницю, з 9:00 -13:00

У нашому садку Ваша дитина буде:

 • Займатися на заняттях з логіки, мислення, розвитку мови, читанні, математиці ознайомлення з навколишнім світом і природою, малюванні, аплікації, ліплення, художньої діяльності, школі етикету
 • Вивчати англійську мову за британською програмою Pockets (не входить у вартість, оплачується додатково)
 • Грати в сюжетно-рольові, конструктивні, інтелектуальні та рухливі ігри, проводити досліди та експерименти.

Запис на пробне заняття

ДИТЯЧИЙ КЛУБ СМАЙЛИК

м. Українка, вул. Соснова, 2-А,

вул. Будівельників, 11 оф. 6

тел.: 096-77-35-444, 095-47-35-444

Viber : 096-77-35-444

email: info@smaylik-club.com

              

НАПИШІТЬ НАМ