Mamm&babbu

Групове заняття

В групі 6-8 дітей

 

Заняття триває 45 хв.

Два рази на тиждень

«Мама і Я»

 

На заняттях «Мама і Я» для наймолодших діток у групах дітей за віком від 1–2 років та 2–3 роки досвідчені педагоги клубу «СМАЙЛИК» познайомлять з основними принципами занять з дітьми раннього віку.

 

Всі заняття «Мама і я» побудовані в одній тематичній лінії: якщо на заняття приходить ведмедик або зайчик, то всі завдання спрямовані на вирішення проблем головного героя (будується паркан з кубиків для будиночка ведмедика, печуться для нього пиріжки з солоного тіста, знаходяться всі ягідки на кущі малини і т.д.).

 

Все заняття побудовано у вигляді сюжетно-рольової гри, яке є єдиною придатною формою навчання і розвитку для дітей даного віку.

 

Заняття побудовані по лінії ускладнення і кожне наступне заняття закріплює раніше вивчений матеріал, а також просуває дітей в освоєнні нового матеріалу.

 

Наші заняття гарантують навчання і розвиток ваших дітей.

Govorilka

Групове заняття

В групі 6 дітей

 

Заняття триває 45 хв.

Два рази на тиждень

«Говорілка»

 

Заняття курсу «Говорілка» проводиться за спеціальними методиками раннього розвитку, враховує вікові особливості малюків та націлене на те, щоб спонукати малечу почати промовляти перші слова!

 

Швидка зміна діяльності, наочність, різні види вправ, емоційність – а це означає, що 45 хвилин заняття проходить для малюка цікаво та непомітно.

 

Ми пропрацьовуємо у грі складову структуру слова, поповнюємо пасивний та активний словник дітей, розвиваємо мовний видих, а використання спеціальних вправ дає швидкий результат.

GraRozvivalka

Групове заняття

В групі 6-8 дітей

 

Заняття триває 45 хв.

Два рази на тиждень

«Міні-школа»

 

Курс для дітей 3-4 роки поділяється на два заняття: одне заняття в тижні присвячене розвитку мови (Розвиток мови), а друге заняття — безпосередньо пов`язане із формуванням початкових математичних уявлень, які навчають дитину орієнтуватися в кількісних, просторових та часових відношеннях (Математика та логіка).

Pocets

Групове заняття

В групі до 8 дітей

 

Заняття триває 45 хв.

Два рази на тиждень

«Англійська мова Pockets»

 

Pockets новий захоплюючий курс англійської у «Смайлику»!

 

Пропонуємо цікавий і дуже захоплюючий курс Англійської мови для дітей 3-6 років та молодших школярів. Цей курс викладається за унікальною британською методикою. На уроках використовуються робочі зошити та підручники провідного світового видання Pearson Longman. Заняття проводяться повністю на англійській мові.

 

Невід’ємною частиною занять є яскраві малюнки та картки, веселі пісеньки та віршики, що дуже легко сприймаються та запам’ятовуються дітьми. Завдяки аудіо записам з вимовою від носіїв у дитини з раннього віку формуються правильні навички спілкування англійською мовою. Особливістю цього курсу є також практичні завдання та арт-проекти, під час виконання яких діти не тільки збільшують свій словниковий запас, а й розвивають дрібну моторику.

PodgShul

Групове заняття

В групі 6-8 дітей

 

Заняття триває 45 хв.

Два рази на тиждень

«Підготовка до школи»

 

Підготовка до школи передбачає розвиток інтелектуальних здібностей малюка та його психологічну адаптацію до умов шкільного навчання.

 

У нашому клубі підготовка до школи розподілена на два роки:

1 рівень – «Промінчики знань» 4-5 років (2 роки до школи)

2рівень – «Дошкільнята» 5-6 років (1 рік до школи)

 

В програмі підготовки курсу навчання грамоти з 4-5 років використовується нова ефективна методика Л. Шелестової, що дозволяє швидко вивчити букви, склади, звуки, розвинути пам’ять, увагу, мислення. Також використовується методика Зайцева (кубики та таблиці), гуманна педагогіка Ш.А. Амонашвілі, сучасні методики та посібники раннього розвитку.

Tvorchist

Групове заняття

В групі 6-8 дітей

 

Заняття триває 45 хв.

Один та два рази на тиждень

«Творчість»

 

Цей творчий курс поєднує у собі елементи образотворчого мистецтва: малювання, ліплення, аплікація. Розроблений для дітей віком від 3 до 6років.

 

Даний курс включає навчання дітей різноманітним технікам малювання, роботи з папером, пластиліном, глиною, тістом, конструювання з різноманітних природних та не природних матеріалів. Особливе місце на заняттях з творчості займає ліплення із солоного тіста.

 

Солоне тісто в останні роки стало дуже популярним матеріалом для ліплення. Робота з ним приносить задоволення і радість. Тісто пластика є одним з видів народно-прикладного мистецтва.

Maluvannya

Групове заняття

В групі 6-8 дітей

 

Заняття триває 45 хв.

Один та два рази на тиждень

«Малювання фарбами»

 

Малювання – це одне з улюблених занять дітей. Ще малювання – це свого роду арт-терапія, коли на аркуші паперу можна висловити свої думки і почуття. У картинах художник зображує свій внутрішній світ і виявляє своє ставлення до оточення за допомогою декількох дуже простих засобів: листа, олівця і фарб.

 

Малювання сприяє розвитку малої моторики, мови і розумових здібностей, інтелекту. Розвивається координація рук. Дитячі пальчики стають більш сильними, спритними, умілими.

Дитина вчиться розрізняти відчуття від навколишніх предметів, їх фізичні властивості. Малювання сприяє розвитку пам’яті, посидючості, уваги. У творчому процесі малюк вчиться розрізняти кольори і відтінки, розуміє що таке розмір і кількість. Через малювання дитина пізнає навколишній світ по-новому, запам’ятовує його.

Etiket

Групове заняття

В групі до 8 дітей

 

Заняття триває 45 хв.

Один раз на тиждень

«Школа етикету»

 

На основі спостереження, вивчення педагогічного досвіду та наукового підходу педагогами дитячого клубу Смайлик створено парціальну програму «Етика» для дітей 4 – 6 років. При створенні програми враховані теоретичні роботи науковців, використані елементи традиційних технологій, які забезпечують позитивні результати в розвитку дітей.

Terapi

Групове заняття

В групі 6-8 дітей

 

Заняття триває 45 хв.

Один раз на тиждень

«Казкотерапія»

 

Казка для дитини – це не просто вигадка, фантазія, це особлива реальність світу почуттів. Казка розсуває рамки звичайного життя; тільки в казковий формі діти стикаються з такими складними явищами і почуттями, як життя і смерть, любов і ненависть, гнів і співчуття, зрада і підступність. Казка – це стародавній спосіб підтримати людину за допомогою слова.

 

Казкотерапія– це один із ефективних методів роботи з дітьми, які зазнають тих чи інших емоційних та поведінкових труднощів. Суть цього методу у створенні особливої казкової атмосфери, яка робить мрії дитини дійсністю, дозволяє дитині вступити у боротьбу зі своми страхами, комплексами.

 

Основний принцип казкотерапії – цілісний розвиток особистості, турбота про душу, зцілення казкою.

Gimnastika

Групове заняття

В групі 6-8 дітей

 

Заняття триває 45 хв.

Один раз на тиждень

«Оздоровча гімнастика »

 

Оздоровча гімнастика для дітей — найкорисніший метод фізичного розвитку, що сприяє зміцненню дитячого організму, що запобігає появі серйозних проблем зі здоров’ям. Особливо корисно займатися гімнастикою ослабленим, хворобливим дітям, які мають низький імунітет, схильним численним сезонних захворювань. Фахівці з оздоровчої гімнастики, в першу чергу, роблять упор на фізичний розвиток дитини. Крім того, в процесі регулярних занять вони допомагають маленькій людині сформувати правильну поставу, розвинути зв’язки, суглоби, м’язи, підвищити імунітет, запобігти  розвитку плоскостопості.

 

Основна умова дитячої оздоровчої гімнастики — отримання задоволення, бажання дитини продовжувати тренувальні заняття. Гімнастика  проходить у формі захоплюючих ігор, які не тільки фізично розвивають малюка, але і сприяють формуванню дитячої кмітливості, уяви.

Musik

Групове заняття

В групі 6-8 дітей

 

Заняття триває 45 хв.

Два рази на тиждень

«Музика»

 

Музика – могутнє джерело думки. Без музичного виховання неможливий повноцінний розумовий розвиток дитини.
Не секрет, що музичний розвиток дуже важливий для любого малюка. У розвитку дитячих музичних здібностей особливо важливі перші роки життя. Доведено, що чим раніше розпочати роботу з розвитку музичних здібностей, тим краще буде результат. І не обов’язково цілеспрямовано ростити геніального музиканта, але навчити дитину слухати, любити і розуміти музику необхідно.

 

Заняття проводить педагог з професійною вищою музичною освітою. На таких заняттях малюки співають прості пісеньки – проспівки (наймолодші звукоубодібнюють), танцюють, грають на музичних шумових інструментах, слухають класичну музику, знайомляться з нотками, слухають музичні казки та багато іншого.

Movlennya

Групове заняття

В групі 6-8 дітей

 

Заняття триває 45 хв.

Один раз на тиждень

«Розвиток мовлення»

 

Мовленнєвий розвиток дитини — складний психологічний процес, що не зводиться до простого відтворення дитиною почутої мови. Він визначається мірою сформованості знань, умінь та навичок дитини і виявляється в соціальній та інтелектуальній активності у колі дорослих та однолітків. Щоб створити оптимальні умови для мовленнєвого розвитку дошкільника, ми використовуємо різні форми роботи: ігри, проблемні ситуації, проводимо групові та індивідуальні вправи, включаємо логопедичні заняття.

 

На заняттях діти вчаться доречно користуватися мовою (висловлювати свої думки, бажання, наміри, прохання тощо), використовувати для цього як мовні, так і позамовні (міміка, жести, рухи) та інтонаційні засоби.

Logika

Групове заняття

В групі 6-8 дітей

 

Заняття триває 45 хв.

Один раз на тиждень

«Логіка»

 

У віці від 3-х до 5-ти років діти стають особливо активними, цікавими та непосидючими. Саме для них організовані наші заняття з логіки.

 

Головне завдання занять з логіки для дітей – допомогти малюкам стати самостійними, розкрити творчий потенціал. Разом з тим, діти навчаються мислити і аналізувати, реалізувати свою потребу у пізнанні світу.

На логіці дітки встигають збирати пазли і головоломки, складати конструктор, гратися в різні професії, гратися в захоплюючі ігри на розвиток пам’яті, уяви та мислення.

Psiholog

Індивідуальне заняття

 

Заняття триває 45 хв.

«Дитячий психолог»

 

З якими проблемами ви можете звернутись до психолога дитячого клубу «Смайлик»:

 • Дитина не слухається
 • Істерики дитини
 • Деструктивна поведінка
 • Дитячі ревнощі
 • Дитячі страхи
 • Сором’язливість,  відсутність інтересу у взаємодіїз однолітками
 • Адаптації дитини до нового середовища (школа, дитячий садок).
Smaller

 

Групове заняття

 

Кількість дітей до 8 осіб

 

Тривалість заняття: 45 хв.

 

Два рази на тиждень

Англійська мова «English Adventure»

 

Заняття з англійської мови для молодших школярів за британською програмою English Adventure (англійська пригода), має чотири рівні, та є не тільки хорошим доповненням до шкільної програми, але ще й дозволяє їм подолати мовний бар’єр, поповнити словниковий запас, краще засвоїти англійську граматику. Заняття проводяться повністю на англійській мові. Цей курс викладається за унікальною британською методикою. На уроках використовуються робочі зошити та підручники провідного світового видання Pearsons Longman.

 

На заняттях герої відомих мультиплікаційних фільмів Діснея запрошують у цікаву подорож, сповнену навчальних ігор, рухливих вправ, пісень та різноманітних завдань, для того, щоб зацікавити дітей вчитися на англійській мові.

Smaller

Групове заняття

 

Для дітей від 8 років

 

 

Тривалість заняття: 45 хв.

«Welcome »

 

Сучасні welcome книги – абсолютно новий погляд на вивчення англійської мови наймолодшими
школярами (7-12 років). Їх особливістю серед подібних курсів є те, що дитина, яка зовсім не
володіє іноземною мовою, швидко зрозуміє основні завдання, адже смислове навантаження
покладене на картинки та графічні зображення. Такий підхід не тільки спрощує сам процес
опанування англійської мови, але й робить його цікавішим та захоплюючим.

 

Курс має три рівні, кожен з яких окремо складається з підручника, робочого зошита, аудіо частини.

 

welcome book – поєднання цікавих вправ та великої кількості матеріалу для учнів рівня primary.
Живі персонажі запрошують дітей приєднатися до пригод Масіда, чарівного джина, переносять їх у
нові захоплюючи місця. Вдало складена програма дозволяє їм не тільки ефективно
використовувати англійську мову, але й розвивати чотири основні мовні навички: аудіювання,
читання, говоріння та письмо.

 

Яскравий підручник welcome pupils book, головною метою якого є практика набутих знань та вмінь,
а також стимулювання до подальших успіхів. Незвичайним для welcome workbook є наявність
різноманітних наліпок та безлічі картинок, які допомагають візуально сприймати великий обсяг
інформації та зберігати її в пам’яті. Всі посібники розроблено з урахуванням вікових особливостей
дітей, що спрощує процес подачі нового матеріалу та полегшує роботу педагога.
Основними перевагами, якими наділений англійська мова welcome підручник можна вважати:

 

• передача мови через живі та яскраві тексти та діалоги;
• представлення словника за допомогою флеш-карток;
• розвиток словникового запасу та граматичних вмінь шляхом виконання інтерактивних вправ;
• наявність великої кількості пісень, ігор, проектів;
• постійне повторення раніше вивченого граматичного та лексичного матеріалу;
• розігрування сценок в кінці кожного окремого розділу;
• секція фотографії;
• тести;

Smaller

 

 

Для дітей 4-10 років

 

 

Тривалість заняття: 45 хв.

Англійська мова «Індивідуальні заняття »

 

Індивідуальні заняття для когось можуть стати єдиним ключиком на шляху вивчення мови. Так як, такі заняття проходять у зручний час і, під час таких занять викладачем враховуються всі особливості учня від рівня знань до його захоплень.

 

Індивідуальні заняття проходять у невимушеній атмосфері, під час яких викладач слідкує за успіхами дитини і допомагає їй розібратися зі складнощами, що можуть виникнути в опануванні того чи іншого завдання.

Smaller

Групове заняття

 

Для дітей 6-10 років

 

Кількість дітей у групі – 6 – 8 осіб

 

Тривалість заняття: 45 хв.

«Англійський арт–клуб »

 

Дитячий клуб «Смайлик» запрошує Ваших дітей на захопливу навчальну програму «Англійський арт–клуб» для дітей 6 – 10 років.

 

На що недільних заняттях арт–клубу Ваша дитина зможе зануритися у захоплюючий світ творчості, яка відкриється для неї на англійській мові.

Smaller

Групове заняття

 

Для дітей 6-10 років

 

Кількість дітей у групі – 6 – 8 осіб

 

Тривалість заняття: 45 хв.

«Розмовна англійська »

 

В наш час, розмовна англійська мова є одним із головних інструментів міжнародного спілкування, запорукою успіху в бізнесі, путівником до серйозної освіти за кордоном, та просто індикатором інтелектуального рівня людини. Вона надає перспективи престижної роботи та успішної кар’єри в майбутньому для дітей.

 

У дитячому клубі Смайлик розмовна англійська для молодших школярів проводиться відповідно наступній кваліфікації:

 • Elementary
 • Pre Intermediate
minisadok

Кількість 6-8 осіб

 

Тривалість заняття: 4 год.

 

Щоденно з Пн по Пт

Наш міні садок Смайлик для дітей від 3 – х до 6 років- це територія навчання та розвитку для вашого малюка!

Міні садочок — сучасний освітній заклад, завдання якого не тільки зробити черговий крок дитини до більш дорослого та самостійного життя максимально легким і ефективним, але і дати йому можливість весело і з користю провести час. Розклад роботи: щоденно, з понеділка по п’ятницю, з 9:00 -13:00

У нашому садку Ваша дитина буде:

 • Займатися на заняттях з логіки, мислення, розвитку мови, читанні, математиці ознайомлення з навколишнім світом і природою, малюванні, аплікації, ліплення, художньої діяльності, школі етикету
 • Вивчати англійську мову за британською програмою Pockets (не входить у вартість, оплачується додатково)
 • Грати в сюжетно-рольові, конструктивні, інтелектуальні та рухливі ігри, проводити досліди та експерименти.

Запис на пробне заняття

ДИТЯЧИЙ КЛУБ СМАЙЛИК

м. Українка, вул. Соснова, 2-А,

тел.: 096-77-35-444, 095-47-35-444

Viber : 096-77-35-444

email: clubsmaylik@gmail.com

              

НАШІ ДРУЗІ

НАПИШІТЬ НАМ