welcome3

Групове заняття

 

Для дітей від 8 років

 

 

Тривалість заняття: 45 хв.

 

 

Програма поглибленого вивчення англійської мови

 

Англійська мова Wider World

 

Англійська мова Wider World для підлітків 11-16 років
Програма навчання підлітків 11-16 років, чотири рівні, А1-В1+

 

Wider World відображує те, як підлітки отримують доступ до інформації та розваг в сучасному світі: в Інтернеті за допомогою планшетів, ноутбуків та смартфонів.
Зміст і стиль подачі інформації в Wider World покликані кидати підліткам виклик, надихати їх на нові звершення. Аналізуючи інформацію, що представлена в підручниках критично, а не як просто практикуючі мовні навички, студенти набувають мову на більш глибокому конгітивному рівні. Англійська мова стає інструментом, завдяки якому вони отримують доступ до більш широкого світу знань, навиків і досвіду.

 

Англійська мова в Wider World  представлена у вигляді аутентичних матеріалів, що відображують реальне життя та що дійсно цікаво підліткам у віці 11-16 років.
У підручнику обрані юмористичні скетчі у розділі  Drama videos, інтерв’ю з реальними людьми — Vox Pop videos, а також кліпи із програм BBC — BBC Culture videos.
Переходячи до більш персоналізованого та адаптивного підхіду, Wider World не просто надає статичний контент, але і можливість для дослідження та взаємодії з цим контентом завдяки продуктивній та проектній діяльності.

 

Проходження етапу екзаменів з хорошим результатом є важливою складовою з Wider World. Завдяки продуманим підручникам та робочим зошитам курс забезпечує якісну екзаменаційну підготовку. Поміж компонентів також є додаткові буклети для ціленаправлених практичних занять по підготовці до міжнародних екзаменів, таких як Pearson Test of English.

ДИТЯЧИЙ КЛУБ СМАЙЛИК

м. Українка, вул. Соснова, 2-А,

вул. Будівельників, 11 оф. 6

тел.: 096-77-35-444, 095-47-35-444

Viber : 096-77-35-444

email: info@smaylik-club.com

              

НАПИШІТЬ НАМ