Групове заняття

В групі 6-8 дітей

 

Заняття триває 45 хв.

Один раз на тиждень

«Логіка»

 

У віці від 3-х до 5-ти років діти стають особливо активними, цікавими та непосидючими. Саме для них організовані наші заняття з логіки.

 

Головне завдання занять з логіки для дітей – допомогти малюкам стати самостійними, розкрити творчий потенціал. Разом з тим, діти навчаються мислити і аналізувати, реалізувати свою потребу у пізнанні світу.

 

На логіці дітки встигають збирати пазли і головоломки, складати конструктор, гратися в різніпрофесії, гратися в захоплюючі ігри на розвиток пам’яті, уяви та мислення.

 

Розвиваємо логіку та мислення у дітей

 

 

Розвиток логіки та мислення у дітей  3-4 роки

У цьому віці починається сприйняття себе як особистості. Ознакою розвитку логічного мислення у дитини є період «чомучки», під час якого вона намагається сформувати в голові пояснення реальності.

Оскільки єдиним цікавим для дитини заняттям є гра, саме в ній вноситься освітній характер.

Для прикладу, цеможуть бути ігри: об’єднання предметів у одну групу за певними ознаками (фрукти, овочі, одяг), складання логічних пар (дощ і парасолька, ложка і виделка).

 

До 4 років проводятьсяі гри в цифри і букви, наприклад, співвідносити число і кількість зображень.

Для розвитку логіки і мислення також використовуються графічні ігри. Їх суть полягає у візуальному сприйнятті предметів і знаків (наприклад, хрестики — нулики).

Розвивати логіку допомагають і лінгвістичні завдання, під час яких малюк розширює свій кругозір, відповідаючи на поставлені запитання.

 

 

Розвиток логіки тамислення у 4-5 років

Для дітей такого віку застосовуються ігри різної спрямованості: настільні, мовні та розвиваючі.

Графічні ігри мають позитивний вплив на розвиток логіки дитини, адже тренують руку для письма та навчають посидючості й уважності.

Прикладом таких ігор: лабіринт, пошук відмінностей між двома картинками. Також використовується багато настільних логічних ігор, спрямованих на вплив через тактильний контакт (конструктор або кубики, пазли).

ДИТЯЧИЙ КЛУБ СМАЙЛИК

м. Українка, вул. Соснова, 2-А,

вул. Будівельників, 11 оф. 6,

вул. Київська, 3

тел.: 096-77-35-444, 095-47-35-444

Viber : 096-77-35-444

email: info@smaylik-club.com

              

НАПИШІТЬ НАМ    Будь ласка, доведіть, що ви людина, вибравши флаг.