PodgShul

Групове заняття

В групі 6-8 дітей

 

Заняття триває 45 хв.

Два рази на тиждень

«Підготовка до школи»

 

Підготовка до школи передбачає розвиток інтелектуальних здібностей малюка та його психологічну адаптацію до умов шкільного навчання.

 

У нашому клубі підготовка до школи розподілена на два роки:

1 рівень – «Промінчики знань» 4-5 років (2 роки до школи)

2 рівень – «Дошкільнята» 5-6 років (1 рік до школи).

 

В програмі підготовки курсу навчання грамоти з 4-5 років використовується нова ефективна методика Л. Шелестової, що дозволяє швидко вивчити букви, склади, звуки, розвинути пам’ять, увагу, мислення. Також використовується методика Зайцева (кубики та таблиці), гуманна педагогіка Ш.А. Амонашвілі, сучасні методики та посібники раннього розвитку.

 

Математика та логіка викладається з використанням методики Л.Г Петерсона, посібників та методик раннього розвитку.

 

Ваша дитина отримає знання, вміння і навички, необхідні для успішного проходження тестів, що визначають його готовність до навчання в сучасній школі за програмою «Росток» та до звичайної програми. Заняття дають можливість змоделювати ситуацію навчальної діяльності, що забезпечує психологічну готовність дитини до навчання в школі. Базова програма передбачає комплексну підготовку дитини за напрямками: навчання грамоти, математика, підготовка руки до письма, розвиток мислення, пам’яті, уваги. Викладач працює з малюками від 4 до 6 років і допоможе розвинути увагу та пам’ять дитини, що є основою для успішного навчання у школі, розвинути логічне мислення дитини, навчить рахувати та розв’язувати задачі з математики, розвине моторику пальців – це база для навчання письму, навчить писати та читати. Заняття проводяться в ігровій формі, на яких викладач вивчає з малюками слова, букви, цифри, пісні, вірші на українській мові.

 

Наша мета – навчити дітей правопису, арифметиці та читання складів, слів, речень та текстів; психологічний та інтелектуальний розвиток дітей, їх соціалізація. А результат нашої роботи – щаслива дитина та родина, всебічно підготовлений до школи малюк.

ДИТЯЧИЙ КЛУБ СМАЙЛИК

м. Українка, вул. Соснова, 2-А,

вул. Будівельників, 11 оф. 6

тел.: 096-77-35-444, 095-47-35-444

Viber : 096-77-35-444

email: info@smaylik-club.com

              

НАПИШІТЬ НАМ