Групове заняття

В групі 6-8 дітей

 

Заняття триває 45 хв.

Один та два рази на тиждень

Майстер-класи з живопису

 

Малювання – це одне з улюблених занять дітей. Ще малювання – це свого роду арт-терапія, коли на аркуші паперу можна висловити свої думки і почуття. У картинах художник зображує свій внутрішній світ і виявляє своє ставлення до оточення за допомогою декількох дуже простих засобів: листа, олівця і фарб.

 

Малювання сприяє розвитку малої моторики, мови і розумових здібностей, інтелекту. Розвивається координація рук. Дитячі пальчики стають більш сильними, спритними, умілими. Дитина вчиться розрізняти відчуття від навколишніх предметів, їх фізичні властивості.

Малювання сприяє розвитку пам’яті, посидючості, уваги. У творчому процесі малюк вчиться розрізняти кольори і відтінки, розуміє що таке розмір і кількість. Через малювання дитина пізнає навколишній світ по-новому, запам’ятовує його. Не вміючи висловлювати свої емоції словами, малюк чудово вихлюпує їх на білий аркуш паперу райдужними образами. Психологи за допомогою зображення предметів допомагають зрозуміти внутрішній світ дитини, позбутися страхів і тривожних думок. Багата фантазія, самостійність, посидючість, які виробляються малюванням, в майбутньому дуже знадобляться дитині. Завдяки малюванню малюк виробляє рішучість і самостійність, так як сам вчиться приймати рішення.

 

Під час занять діти занурюються в атмосферу творчості.
Техніки: малювання аквареллю, гуашшю.

 

Заняття допомагають дітям пізнати навколишню дійсність, розвинути у них спостережливість, виховати почуття прекрасного і навчити прийомам зображення, одночасно здійснюючи основну задачу образотворчої діяльності — формування творчих здібностей дітей в створенні виразних образів різних предметів доступними для даного віку образотворчими засобами.

 

Також діти знайомляться з творами мистецтва, що дає їм уявлення про несхожість і неповторність творів різних художників.

ДИТЯЧИЙ КЛУБ СМАЙЛИК

м. Українка, вул. Соснова, 2-А,

вул. Будівельників, 11 оф. 6,

вул. Київська, 3

тел.: 096-77-35-444, 095-47-35-444

Viber : 096-77-35-444

email: info@smaylik-club.com

              

НАПИШІТЬ НАМ    Будь ласка, доведіть, що ви людина, вибравши дерево.