Tvorchist

Групове заняття

В групі 6-8 дітей

 

Заняття триває 45 хв.

Один та два рази на тиждень

Творчість

 

Цей творчий курс поєднує у собі елементи образотворчого мистецтва: малювання, ліплення, аплікація. Розроблений для дітей віком від 3 до 6років.

 

Даний курс включає навчання дітей різноманітним технікам малювання, роботи з папером, пластиліном, глиною, тістом, конструювання з різноманітних природних та не природних матеріалів. Особливе місце на заняттях з творчості займає ліплення із солоного тіста.

 

Солоне тісто – матеріал екологічно чистий, нешкідливий. Практично не залишає бруду, приємний для рук і дає такі можливості при ліпленні, яких немає при роботі з пластиліном або іншими м’якими матеріалами.

 

Солоне тісто в останні роки стало дуже популярним матеріалом для ліплення. Робота з ним приносить задоволення і радість. Тістопластика є одним з видів народно-прикладного мистецтва.

 

Вплив занять декоративним ліпленням на розвиток дитини дуже широкий. Формуються такі якості, як посидючість, цілеспрямованість наполегливість, терпіння. Дослідження вітчизняних і зарубіжних фахівців свідчать про те, що художньо-творча діяльність виконує терапевтичну функцію, відволікаючи дітей від сумних подій, образ, знімає нервову напругу, страх, викликає радість, піднесений настрій.

 

Метою творчих занять є розвиток у дітей фантазії, уяви, вміння реалізовувати свої творчі уявлення, творити за допомогою пензлика, фарб, глини та своїх пальців. А також розвиток дрібної моторики, абстрактного мислення, уваги, пам’яті.

ДИТЯЧИЙ КЛУБ СМАЙЛИК

м. Українка, вул. Соснова, 2-А,

вул. Будівельників, 11 оф. 6

тел.: 096-77-35-444, 095-47-35-444

Viber : 096-77-35-444

email: info@smaylik-club.com

              

НАПИШІТЬ НАМ