Групове заняття

В групі 6-8 дітей

 

Заняття триває 45 хв.

Два рази на тиждень

Знайки

 

Курс для дітей 3-5 років

 

Річний навчальний курс поділяється на два заняття: одне заняття в тижні присвячене вивченню української мови, розвитку мовлення, а друге заняття — безпосередньо пов`язане із формуванням початкових математичних уявлень, які навчають дитину орієнтуватися в кількісних, просторових та часових відношеннях (Математика та логіка).

 

Вчимо українську мову — заняття, що дозволять у невимушеній ігровій формі дати дітям основні мовленнєві вміння, допоможуть розширити словниковий запас малят, сформувати в них навички зв’язного мовлення.

Важливим напрямом формування особистості дитини трьох – пяти років є його мовний, комунікативний розвиток, формування мовної компетентності у різних її аспектах (фонетичної, лексичної, граматичної, діалогічної та монологічної).

 

Кожне заняття– це маленьке дійство, що передбачає своєрідну віртуальну подорож дітей, під час якої діти знайомляться зі світом слів і звуків, навчаються слухати і говорити, вербально обмінюватися враженнями, давати словесну оцінку якостям, вигляду, діям того чи іншого предмета, істоти, явища і т. ін. Освоюючи мовну культуру, діти водночас розвиваються морально, естетично, знайомляться з навколишнім світом і активно пізнають його крізь призму рідного слова.

 

Математика та логіка  дитина навчиться:

— обстежувати предмет і називати його величину, показувати жестами, руками величину предмета (наприклад, кроки довгі й короткі)

знати назви геометричних фігур — об`ємних (куля, куб) і площинних (круг, квадрат)

визначати частини доби на основі спостереження за природними ознаками

порівнювати контрастні за кількістю множини предметів, порівнювати множини за кількістю та способом прикладання чи накладання елементів однієї множини на елементи іншої

рахувати предмети, вживаючи слова-числівники

групувати предмети за формою, величиною, кількість.

 

Наприкінці кожного заняття, вивчений матеріал закріплюється творчістю.

У структуру кожного комплексного заняття для дітей обов’язково входить:

 

Привітання; Математичний /мовленевий блок; Розвиток психічних процесів (увага, пам’ять, сприйняття, уява та мислення); Рухливі ігри; Масажні паузи з текстом; Розвиток дрібної моторики руки (прищепки, мозаїка, ґудзики); Ліплення; Пальчикова гімнастика; Підготовка руки до письма; Малювання та аплікація; Прощання.

ДИТЯЧИЙ КЛУБ СМАЙЛИК

м. Українка, вул. Соснова, 2-А,

вул. Будівельників, 11 оф. 6,

вул. Київська, 3

тел.: 096-77-35-444, 095-47-35-444

Viber : 096-77-35-444

email: info@smaylik-club.com

              

НАПИШІТЬ НАМ    Будь ласка, доведіть, що ви людина, вибравши автомобіль.