Вітвіцька Оксана Дмитрівна

Засновник, директор

Ідея створити дитячий клуб прийшла після того, як я сама стала мамою. З появою сина моє життя кардинально змінило свій градус. Прагнення дати своїй дитині найкращий розвиток призвело до того, що я спочатку як мама зрозуміла всю важливість розвиваючих занять. І от, коли мій син був дошкільням  у 2013 році на світ з’явився «Смайлик».

 

Я маю вищу економічну та середню спеціальну медичну освіту. Моя філософія життя – бути корисною суспільству, творити добро. Всі мої знання, весь досвід ведення бізнесу в минулому дозволяють працювати і вдосконалювати життєдіяльність клубу.

 

У нашому клубі працюють висококваліфікаційні педагоги – професіонали, вкладаючи  у кожну дитину не тільки знання, але й частинку своєї душі.

 

Головною метою програм нашого клубу є всесторонній розвиток дитини – стимуляція її мотивації, інтелекту, творчих здібностей, допомога в розкритті внутрішніх талантів. Ми орієнтовані на формування у дітей пізнавального інтересу, бажання та звички думати, прагнення у пізнаванні нового.

 

Для цього ми створили здоровий фізичний та часовий простір у нашому дитячому клубі  з ритмами дня, тижня, року. А також ми віддаємоперевагу не навчанню, а проживанню  різних видів діяльності на всіх начально–розвиваючих заняттях нашого клубу.

.

 

Наша мета —  допомогти Вашій дитині потрапити у таке середовище.

Ласкаво просимо!

ДИТЯЧИЙ КЛУБ СМАЙЛИК

м. Українка, вул. Соснова, 2-А,

вул. Будівельників, 11 оф. 6,

вул. Київська, 3

тел.: 096-77-35-444, 095-47-35-444

Viber : 096-77-35-444

email: info@smaylik-club.com

              

НАПИШІТЬ НАМ    Будь ласка, доведіть, що ви людина, вибравши флаг.